Kayseri – Ergani Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Ergani ↔ Kayseri Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Ergani Kayseri Ergani Arası  Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi Kayseri Ergani Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır 

Ergani Kayseri arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 509 km olup yaklaşık 12 saat 1 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 27 TL

Güney Kurtalan Ekspresi Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Ergani dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır.

Kayseri ↔ Ergani trenle kaç saat Sürer?

 Ergani Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir. Ergani Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Ergani Arası Tren mesafesi 509 km dir.

Ergani – Kayseri tren ile kaç saat sürer? Kayseri – Ergani arası Tren yolu mesafesi 509 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat sürmektedir, Güney Ekspresi tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani ↔ Kayseri Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 41 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi  TL

KAYSERİ – ERGANİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri Garından Ergani tren istasyonuna ve Ergani Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Ergani Kayseri Tren Güzergahı

Ergani Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Çalışır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 611 51 08 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Ergani – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Kayseri den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kayseri – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Kayseri den Geçen Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kayseri – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Kayseri Tcdd Güney Kurtalan ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Kurtalan Ekspres trenidir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hattaki Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Bu güzergahta çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Kayseri Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir