Kırıkkale – Elazığ Tren Saatleri

Elazığ – Kırıkkale Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Kırıkkale Elazığ arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale’den kalkan bu trenin hareket saati salı ve pazar günleri 13:21, Elazığ’dan ise salı ve Perşembe günleri öğlen 15:47 dir. Bu yolculuk 880 km olup ortalama 15 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 38 TL dir.

Kırıkkale Elazığ Kırıkkale arasında haftada 2 gün çalışır Kırıkkale den Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Kırıkkale Elazığ Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık  16 Saat sürmektedir.

Elazığ – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer? Kırıkkale – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 880 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 16 saat sürmektedir, Kırıkkale-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Van gölü Ekspresi tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Kırıkkale Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 38 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 46 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 206 TL

KIRIKKALE – ELAZIĞ VAN GÖLÜ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Kırıkkale Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Kırıkkale Elazığ Kırıkkale ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kırıkkale Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

kırıkkale tren garı

Elazığ – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ ve Kırıkkale den geçen Van gölü Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kırıkkale – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Kırıkkale den Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Kırıkkale Tcdd Van gölü Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca bu trenlerde yemekli vagon vardır.

Elazığ – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Van gölü Ekspres trenidir. TCDD biletinizi Elazığ veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu trenlerde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Elazığ – Kırıkkale Tren saatleri?

Van gölü expresi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ dan İlk tren 14:00 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale den ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir