Kırıkkale – Elazığ Tren Saatleri

Anasayfa » Kırıkkale – Elazığ Tren Saatleri

Kırıkkale – Elazığ Tren Kalkış Saatleri

Güncel Kırıkkale – Elazığ Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın 2 günü TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi Treni ile tek sefer yapılmaktadır. Tren Salı ve Pazar günleri 13.20 saatinde kalkış yapıp 06.50 saatinde Elazığ İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiTren AdıSefer günü
13:2006:50Vangölü EkspresiSa,Pz

Kırıkkale – Elazığ Trenle Kaç Saat Sürer?

Vangölü Ekspresi ile tren yolculuğu yalnız 17 saat 30 dakika sürmektedir.

Kırıkkale – Elazığ Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren bileti 280 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1450 TL’dir. Ayrıca indirim oranları yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Elazığ Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kırıkkale > Elazığ Tren Seferleri

TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
682 km17s 30dk1 Sefer
varvarvar

Kırıkkale – Elazığ Arası Güzergah ve Durakları

Güney Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Balışıh > Çerikli > Sekili > Yerköy > Karaosman > Caferli > Şefaatli > Sarıkent > Karasenir > Kanlıca > Yenifakılı > Himmetdede > Boğazköprü > Kayseri > Karaözü > Yeniçubuk > Şarkışla > Hanlı > Bedirli > Sivas > Bostankaya > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya > Battalgazi > Fırat > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı İstasyonlarında duruş yaparak en son Elazığ şehir garında seferini tamamlar.

Kırıkkale Elazığ Tren
Kırıkkale Elazığ Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kırıkkale Tren Garı genellikle 04:00 – 21:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0318 2247853‘dür. Ayrıca Elazığ’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir