Elazığ > Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Elazığ > Ankara Tren Saatleri

Elazığ > Ankara Tren Kalkış Saatleri

Güncel Elazığ > Ankara Tren saatleri ve bileti, Garlar arasında haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Vangölü Ekspresi 17:14 saatinde kalkış yapmakta olup devamında hareketinden 18 saat 42 dakika sonra Ankara’ya varmaktadır.

Elazığ >Varış SaatiSefer GünüTren AdıFiyat
17:1411:56sa,peVangölü₺305

Vangölü Ekspresi Ankara yönüne özellikle salı, perşembe, günleri çalışmaktadır.

Elazığ > Ankara Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk 18 saat 42 dakika sürer.

Elazığ > Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 305 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1475 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Elazığ – Ankara Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Anahat Trenlerden Vangölü Ekspresi ile Ankara’ya her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriElazığ
Varış ŞehriAnkara
Mesafe773,9 km
En Popüler TrenVangölü
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Elazığ – Ankara Tren Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı’da durur. Sonrasında Fırat > Battalgazi, Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas’da durur. Devamında Bedirli > Hanlı > Şarkışla Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy’de durur. Devamında Sekili > Çerikli > Balışıh > Kırıkkale > Yahşihan > Irmak > Elmadağ > Kayaş İstasyonlarında duruş yapar. En son Ankara şehir garında seferini tamamlar.

Elazığ Ankara TRen
Elazığ Ankara Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Elazığ – AnkaraTren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Elazığ Tren Garı genellikle 05:00 – 18:00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0424 2121867’dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir