Elazığ > Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Elazığ > Ankara Tren Saatleri

Elazığ > Ankara Tren Kalkış Saatleri

Güncel Elazığ > Ankara Tren saatleri ve bileti, Garlar arası TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Şehir garından tren Salı ve Perşembe günleri akşam 17.22 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 18 saat 35 dakika sonra Ankara Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiSefer GünüTren Adı
17:2211:57sa,peVangölü Ekspresi

Elazığ > Ankara Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk 18 saat 35 dakika sürer.

Elazığ > Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 305 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1475 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Elazığ – Ankara Arası Tren Seferleri Var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye ait Anahat Trenlerden Vangölü Ekspresi ile Ankara’ya her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

TrenTrenTren
773 km18s 35dk1 Sefer
varvarvar

Elazığ – Ankara Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy > Sekili > Çerikli > Balışıh > Kırıkkale > Yahşihan > Irmak > Elmadağ > Kayaş İstasyonlarında duruş yaparak en son Ankara şehir garında seferini tamamlar.

Elazığ Ankara TRen
elazığ Ankara Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Elazığ Tren Garı genellikle 05:30 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0424 2121867‘dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir