Elazığ > Kırıkkale Tren Saatleri

Anasayfa » Elazığ > Kırıkkale Tren Saatleri

Elazığ > Kırıkkale Tren Kalkış Saatleri

Güncel Elazığ > Kırıkkale Tren Saatleri ve bileti garlar arası TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Şehir garından tren Salı ve Perşembe günleri akşam 17.22 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 16 saat 35 dakika sonra Kırıkkale Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiSefer GünüTren Adı
17:2209:57sa,perVangölü Ekspresi

Elazığ > Kırıkkale Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk kış dönemindeki zorluklar nedeniyle yaklaşık 16 saat 35 dakika sürer.

Elazığ > Kırıkkale Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 198 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1021 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kırıkkale Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Elazığ – Kırıkkale Arası Tren Seferleri Var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile Kırıkkale’ye belirli günler sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

TrenTrenTren
675 km16s 35dk1 Sefer
varvarvar

Elazığ – Kırıkkale Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy > Sekili > Çerikli > Balışıh İstasyonlarında duruş yaparak en son Kırıkkale şehir garında seferini tamamlar.

Elazığ Kırıkkale Tren
Elazığ Kırıkkale Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Elazığ Tren Garı genellikle 05:30 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0424 2121867‘dir. Ayrıca Kırıkkale’ye tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir