Elazığ > Kayseri Tren Saatleri

Anasayfa » Elazığ > Kayseri Tren Saatleri

Elazığ > Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Güncel Elazığ > Kayseri Tren Saatleri ve bileti garlar arası TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Şehir garından tren salı ve perşembe günleri akşam 17.22 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 11 saat 17 dakika sonra Kayseri Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiSefer GünüTren Adı
17:2204:15sa,peVangölü Ekspresi

Elazığ > Kayseri Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk yaklaşık 11 saat 17 dakika sürer.

Elazığ > Kayseri Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 205 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1375 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kayseri Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Elazığ – Kayseri Arası Tren Seferleri Var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile Kayseri’ye belirli günler sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

TrenTrenTren
432 km11s 17dk1 Sefer
varvarvar

Elazığ – Kayseri Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan İstasyonlarında duruş yaparak en son Kayseri şehir garında seferini tamamlar.

Elazığ Kayseri Tren
Elazığ kayseri güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Elazığ Tren Garı genellikle 05:30 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0424 2121867‘dir. Ayrıca Kayseri’ye tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir