Kayseri – Elazığ Tren Saatleri

Elazığ – Kayseri Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Elazığ Kayseri tren seferleri, iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye ait Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu trenin Elazığ’dan kalkış saati salı ve Perşembe günleri öğlen 15:47, Kayseri’den hareket saati salı ve pazar günleri akşam 18:56 dır. Bu yolculuk 593 km olup ortalama 10 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 27 TL dir.

Elazığ – Kayseri Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 27 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 37 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 195 TL

KAYSERİ – ELAZIĞ VAN GÖLÜ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Elazığ treni saat kaçta? Elazığ’a tren seferi var mı? Van gölü Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Kayseri – Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Kayseri Elazığ Kayseri Arası Trenle Yaklaşık  10 Saat sürmektedir.

Elazığ – Kayseri tren ile kaç saat sürer? Kayseri – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 593 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Kayseri-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Elazığ Kayseri Tren Güzergahı

Kayseri Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Gar ile Elazığ gar arasında haftanın belirli günleri 1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Elazığ Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 00 352 231 13 13 dır.

Elazığ – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ ve Kayseri den geçen Van gölü Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kayseri – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Kayseri den Geçen Van gölü Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kayseri – Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Kayseri Tcdd Van gölü Ekspresi trenlerinde İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Elazığ – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Van gölü Ekspres trenidir. Elazığ veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Vangölü Ekspresi trenlerinde Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Elazığ – Kayseri Tren saatleri?

Elazığ Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ dan İlk tren 14;00 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir