Bandırma Tren Saatleri

İzmir
Kalkış↓
SaatiBandırma
Kalkış↓
Saat
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri, Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel 2022

Bandırma’dan nerelere Tren Seferleri Var?

6 Eylül Eksperi ve 17 eylül ekspresi ile Balıkesir, Soma, Akhisar, Kırkağaç, Manisa, Menemen ve İzmir Yönüne Her gün Tren vardır.

Bandırma Tren Garı çalışma saatleri

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmaktadır. Tren istasyonunun Telefonu 0 266 713 60 89 dır. Adresi: Paşabayır Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cad. Gar Binası, Bandırma/Balıkesir

Bandırma tren istasyonu

Trende Pulman ve Yemekli vagon bulunmamaktadır

Bandırma Tren garına ulaşım Bandırma tren istasyonu Bandırma nın merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Bandırmada ilk istasyon 1 Şubat 1913 tarihinde hizmete girmişti. İki katlı taş binadır.

Bandırmaya en yakın otel Eken prestige hotel dir Gara 1,7 km uzaklıkta olup arabayla 3 dk uzaklıktadır. Bandırma Otobüs terminali Gara 3,5 km mesafede olup araçla 11 dk sürmektedir.

Bandırma’dan 6 Eylül Ekspresi tren ile, İzmir, Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Akhisar, Süleymanlı, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Soğucak, Gökköy (Balıkesir), Balıkesir, Yeniköy, Susurluk, Aksakal, Kuşcenneti, Bandırma Gar, Bandırma Şehir, Garlarına tren seferi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.