Bandırma – Çiğli Tren Saatleri

İzmir
Kalkış↓
SaatiBandırma
Kalkış↓
Saat
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri, Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel 2022

Çiğli Bandırma Tren Seferleri

Çiğli – Bandırma – Çiğli Arası Sadece 6 Eylül Ekspresi ve 17 eylül ekspresi Treni Çalışmaktadır.

Bandırma şehir garından ilk tren 08:00 saatinde hareket etmekte olup, Çiğli istasyonundan ise ilk tren 09:16 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası 6 Eylül ve 17 Eylül ekspresleri gün içinde 1 kere tren seferi düzenlemektedir.

Bandırma – Çiğli tren ile kaç saat sürer? Çiğli – Bandırma arası Tren yolu mesafesi 275 Km olduğundan 17 eylül treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 10 dakika sürmektedir,

Çiğli Bandırma Tren fiyatları:

  • 6 Eylül Ekspresi Tam 23 TL
  • 17 eylül ekspresi Tam 24 TL

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Çiğli Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.