Kırıkkale > Muş Tren Saatleri

Anasayfa » Kırıkkale > Muş Tren Saatleri

Kırıkkale > Muş Tren Kalkış Saatleri

Güncel Kırıkkale > Muş Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın 2 günü 1 sefer yapılmaktadır. Vangölü Ekspresi 13:20 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 12.09’da Muş’a varmaktadır.

Kırıkkale >MuşTren AdıSefer GünüFiyat
13:2012:09VangölüSa,Pz₺355

Vangölü Ekspresi Kırıkkale’den Muş yönüne özellikle Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Kırıkkale > Muş Trenle Kaç Saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk yalnız 22 saat 34 dakika sürer.

Kırıkkale > Muş Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 355 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1525 TL’dir. Ayrıca indirim oranları yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Muş Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kırıkkale > Muş Tren Seferleri

Muş yönüne TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriKırıkkale
Varış ŞehriMuş
Mesafe1131,9 km
En Popüler TrenVangölü Ekspresi
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Kırıkkale – Muş Arası Tren Güzergah ve Durakları

Güney Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar. Devamında Balışıh, Çerikli, Sekili, Yerköy, Karaosman, Caferli, Şefaatli, Sarıkent, Karasenir, Kanlıca, Yenifakılı durur. Sonrasında Himmetdede, Boğazköprü, Kayseri, Karaözü, Yeniçubuk, Şarkışla, Hanlı, Bedirli, Sivas, Bostankaya, Yenikangal’da durur. Devamında Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Yazıhan, Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat’de durur. Sonrasında Yolçatı, Elazığ, Yurt, Çağlar, Muratbağı, Palu, Beyhan, Ekerek, Suveren, Genç’de durur. Devamında Uyanık, Bozkanat, Oymapınar, Asmakaya, Kurt İstasyonlarında duruş yaparak en son Muş şehir garında seferini tamamlar.

Kırıkkale Muş Tren
Kırıkkale Muş güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Kırıkkale – Muş Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Kırıkkale Tren Garı genellikle 04:00 – 23:00 saatleri arası çalışmaktadır. İletişim telefonu ise 0318 2247853‘dür. Muş’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir