Diyarbakır Batman Tren Seferleri

Batman – Diyarbakır Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Diyarbakır – Batman Tren saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGüney Ekspresi Saatleri
Diyarbakır >08:15 17:5009.12
Batman >05:30 15:0010.48
Batman Tren Saatleri temmuz 2021

Diyarbakır Batman Diyarbakır Arası Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Her gün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Yolculuk yapacağınız tren Kurtalan Ekspresi ise Batman’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri, Diyarbakır’dan salı, perşembe, Cuma, cumartesi, pazar günleri çalışmaktadır.

Batman’dan Diyarbakır a gün içinde ilk tren 05:30 da hareket etmektedir. Diyarbakır’dan Batman şehrine ise 08:15 saatinde kalkış yapmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Express 1 bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 30 dk sürmektedir. express tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 13,50 tl dir.

Diyarbakır Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam Bilet: 7 TL
  • Kurtalan Ekspresi Pulman  Tam 13,5 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Tek kişi 80 TL Çift Kişi 60 TL

BATMAN-DİYARBAKIR GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışır

Batman Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70  dır

Diyarbakır Batman Trenle kaç saat?

İki istasyon arası yolculuk Trenle 1,5 saat sürer Trenle kaç km? Tren mesafesi 91 Km dir

Batman Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Diyarbakır Batman arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Batman Diyarbakır Bölgesel Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan, Güney Ekspresi ise Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Diyarbakır dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır. Diyarbakır Batman Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Batman Diyarbakır treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Diyarbakır Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Diyarbakır Batman Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Diyarbakır Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Diyarbakır Batman arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Diyarbakır Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman Diyarbakır Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Batman Diyarbakır Tren saatleri?

Batman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Batman Diyarbakır Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Batman dan Diyarbakıra gün içinde ilk tren 05:30 da hareket etmedir. Diyarbakır dan Batman şehrine ise 07:28 saatinde kalkış yapmaktadır.

Tren GarıTren SaatleriTren GarıTren Saatleri
Batman Kalkış↓05:30, 15:00Diyarbakır Kalkış↓08:15, 17:50
Bismil↓06:20, 15:50Bismil↓09:12, 18:48
Diyarbakır Varış07:17, 16:47Batman Varış10:00, 19:35
Batman Diyarbakır Tren Saatleri mart 2021 güncellenmiştir Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 7 TL dir.

bölgesel

Güney Kurtalan

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

“Batman – Diyarbakır Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir