Batman – Sivas Tren Saatleri

Anasayfa » Batman – Sivas Tren Saatleri

Batman – Sivas Tren Kalkış Saatleri

Güncel Batman – Sivas Tren Saatleri ve bileti, Tren Garları arası genellikle haftanın beş günü TCDD’ye ait Güney Kurtalan Ekspresi ile tek sefer yapılır. Şehir garından özellikle pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:16 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 13 saat 27 dakika sonra Sivas Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenSefer Günü
11:1600:43Güney Kurtalanpt,ç,c, ct,pz

Batman – Sivas trenle kaç saat Sürer?

Tren yolu mesafesi 997 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi treni ile tren yolculuğu ancak, 13 saat 27 dakika sürmektedir.

Batman – Sivas Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 225 TL’dir. Ayrıca Yataklı tren kompartıman fiyatı ise 1395 TL’dir. Bunun yanında Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sivas Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Batman – Sivas Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Kurtalan Ekspresi ile Sivas’a haftanın belirli günleri seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Kurtalan Ekspresinde yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

TrenTrenTren
997 km13s 27dk1 Sefer
varvarvar

Batman – Sivas Arası Güzergah ve Durakları

Güney Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Salat > Çöltepe > Bismil > Ulam > Bozdemir > Diyarbakır > Leylek > Duruş > Geyik > Ergani > Sallar > Maden > Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Duruş > Kuşsarayı > Duruş > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya İstasyonlarında duruş yaparak en son Sivas şehir garında seferini tamamlar.

Batman Sivas TRen
Sivas Batman Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Batman Tren Garı genellikle 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0488 213 2770‘dir. Ayrıca Sivas’a tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir