Batman – Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Batman – Ankara Tren Saatleri

Batman – Ankara Tren Kalkış Saatleri

Güncel Batman – Ankara Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Kurtalan Ekspresi haftanın 5 günü sadece 1 sefer yapmaktadır. Tren Şehir garından pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:16 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 24 saat 41 dakika sonra Ankara Tren İstasyonuna varmaktadır.

Batman >AnkaraTrenSefer Günü
11:1611:57Kurtalan pt,ç, c,ct,p

Batman – Ankara trenle kaç saat?

Garlar arası 1198 Km olduğundan Kurtalan Ekspresi ile tren yolculuğu bu yüzden, 24 saat 41 dakika sürmektedir.

Batman – Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 385 TL’dir. Kurtalan Ekspresi Yataklı tren kompartıman fiyatı ise 1555 TL’dir. Ayrıca Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Batman – Ankara Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Kurtalan Ekspresi ile Ankara’ya haftanın belirli günleri seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Kurtalan Ekspresinde yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

TrenTrenTren
1198 km24s 41dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Batman – Ankara Arası Güzergah ve Durakları

Güney Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Salat > Çöltepe > Bismil > Ulam > Bozdemir > Diyarbakır > Leylek > Duruş > Geyik > Ergani > Sallar > Maden > Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Duruş > Kuşsarayı > Duruş > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy > Sekili > Çerikli > Balışıh > Kırıkkale > Yahşihan > Irmak > Elmadağ > Kayaş İstasyonlarında duruş yaparak en son Ankara şehir garında seferlerini tamamlar.

Batman Ankara Tren
Batman Ankara güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Batman Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0488 213 2770‘dir. Ankara’ya tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

“Batman – Ankara Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Slm arkadaşlar veya bey efendiler. Ben emekli biriyim normal bilet 145 tl derseniniz. koltuk veya kanepede o kadar saatde zor geçer yataklı alsam o dacepi yakar .yurdumun güzel yerlerini görmek için nereden fedakarlık yapmalı acaba?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir