Batman – Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Batman – Ankara Tren Saatleri

Batman – Ankara Tren Kalkış Saatleri

Güncel Batman – Ankara Tren Saatleri ve bileti, Garlar arası haftanın 5 günü sadece 1 sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi istasyondan 11:18 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 11.56’da Ankara Tren İstasyonuna varmaktadır.

Batman >AnkaraTrenSefer GünüFiyat
11:1811:56Kurtalan pt,ç, c,ct,p₺385

Kurtalan Ekspresi Batman’dan Ankara yönüne özellikle pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri çalışmaktadır.

Batman – Ankara trenle kaç saat?

Garlar arası 1198 Km olduğundan Kurtalan Ekspresi ile tren yolculuğu bu yüzden, 24 saat 38 dakika sürmektedir.

Batman – Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 385 TL’dir. Kurtalan Ekspresi Yataklı tren kompartıman fiyatı ise 1555 TL’dir. Ayrıca Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Batman – Ankara Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye bağlı Kurtalan Ekspresi ile Ankara’ya haftanın belirli günleri seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Kurtalan Ekspresinde yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Kalkış ŞehriBatman
Varış ŞehriAnkara
Mesafe1198,3 km
Günlük Sefer Sayısı1
En Popüler TrenKurtalan Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Batman – Ankara Tren Güzergah ve Durakları

Güney Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar. Devamında Salat > Çöltepe > Bismil > Ulam > Bozdemir > Diyarbakır > Leylek > Geyik > Ergani > Sallar > Maden > Gezin’de durur. Sonrasında Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya’da durur. Devamında Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla’da durur. Sonrasında Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy’de durur. Devamında Sekili > Çerikli > Balışıh > Kırıkkale > Yahşihan > Irmak > Elmadağ > Kayaş İstasyonlarında duruş yapar. En son Ankara şehir garında seferlerini tamamlar.

Batman Ankara Tren
Batman Ankara güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Batman – Ankara Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Batman Tren Garı genellikle 05.00 – 17.00 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0488 2132770’dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

“Batman – Ankara Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Slm arkadaşlar veya bey efendiler. Ben emekli biriyim normal bilet 145 tl derseniniz. koltuk veya kanepede o kadar saatde zor geçer yataklı alsam o dacepi yakar .yurdumun güzel yerlerini görmek için nereden fedakarlık yapmalı acaba?.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir