Bismil Batman Tren Seferleri

Batman – Bismil Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Bismil – Batman Tren saatleri

Tren GarıBolgeselTren SaatleriEkspres Saatleri
Batman >05:30, 15:00x
Bismil >09:12, 18:48x
Bismil Tren Saatleri Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Batman – Bismil arasında 2 bölgesel tren ve 1 ekspres tren ile karşılıklı 2 tren seferi düzenlenmektedir. Batman’dan ilk tren 05:30 da Bismil den ilk tren 09:12 de hareket etmektedir. İki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 1 saat sürer. TCDD bilet fiyatlar Güney express pulman tam 9 TL dir .

Bismil Batman Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile karşılıklı 2 TRen seferi düzenlenir.

Güney Express treni Batman Gar ve Bismil istasyon arasında karşılıklı Pazartesi, Çarşamba, Cuma, cumartesi ve Pazar günleri günde 1 sefer çalışmaktadır.

Bismil den Batman Yönüne Güney Kurtalan Ekspresi Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Bismil Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır.

Bismil Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 9 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 21 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 76 TL Çift Kişi 56 Tl
  • Bölgesel Tren fiyatlarını gişe telefonlarından öğrenebilirsiniz

BATMAN-BİSMİL GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman Bismil trenle kaç saat Sürer?

Batman Bismil Batman Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat sürmektedir. Bismil Batman Trenle kaç km? Batman Bismil Arası Tren mesafesi 48 km

Batman tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır. Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır

Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır, Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Bismil Tren istasyonu

Batman Bismil arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil Batman arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Batman Bismil Bölgesel Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan, Güney Ekspresi ise Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Bismil Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Bismil den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır, Bismil Batman Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Batman Bismil treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Bismil Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bismil Batman Tcdd Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Bismil Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bismil Batman arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Güney Ekspresi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman Bismil Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Batman Bismil Tren saatleri?

Batman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Batman Bismil Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Batman dan ilk tren 05:30 da Bismilden ilk tren 08:38 de hareket etmektedir.

batman dyrbkr

Tren GarıTren SaatleriTren GarıTren Saatleri
Batman Kalkış↓05:30, 15:00Diyarbakır Kalkış↓08:15, 17:50
Bismil↓06:20, 15:50Bismil↓09:12, 18:48
Diyarbakır Varış07:17, 16:47Batman Varış10:00, 19:35
Batman Diyarbakır Tren Saatleri mart 2021 güncellenmiştir

Güney Kurtalan

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir