Ergani Batman Tren Seferleri

Batman – Ergani Tren Saatleri

Ergani – Batman Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

İki şehir arası TCDD ye ait Kurtalan Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 365 km olup yaklaşık 3 saat 1 dk sürmektedir. Kurtalan Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 14 TL.

Yolculuk yapacağınız tren Batman’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 10:48 saatinde, Ergani’den salı, perşembe, Cuma, cumartesi, pazar günleri sabah 07:48 saatinde hareket etmektedir.

Batman treni saat kaçta? Ergani’ye tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Batman – Ergani trenle kaç saat Sürer ?

Batman Ergani Batman Arası Trenle Yaklaşık  3 Saat sürmektedir.

Ergani – Batman Tren fiyatları :

  • Kurtalan Ekspresi Pulman  Tam 14 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli  28 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi  TL

ERGANİ – BATMAN GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman Ergani Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40  dır Batman Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70 dır

Ergani Batman Trenle kaç km ? Batman Ergani Arası Tren mesafesi 365 km

Ergani Batman Tren yolu güzergahı

Ergani – Batman tren ile kaç saat sürer ?

Batman – Ergani arası Tren yolu mesafesi 365 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 1 dakika sürmektedir, Batman-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Batman – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani – Batman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Batman den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Batman – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Batman den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Batman Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani – Batman Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ergani veya Batman istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani – Batman Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Ergani – Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Batman Tren saatleri?

Ergani Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 06:38 saatinde hareket etmektedir. Batman den ise ilk tren 09:25 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir