Manisa Alaşehir Treni

Manisa – Alaşehir Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Alaşehir – Manisa Tren Saatleri

Tren Garı KalkışBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
Manisa09:12 12:32 16,44 18:2521,24
Alaşehir05:30 08,42 15:00 18:3504,11
Alaşehir Manisa Arası Tren Saatleri Temmuz 2021

İki şehir arasındaki tren yolculuğu Alaşehir Manisa bölgesel ve Express trenler ile karşılıklı pandemi den dolayı günde 2 sefer yapılmaktadır. Alaşehir’den İlk tren 05:30 saatinde bölgesel tren, Manisa’dan Kalkan İlk tren ise 09:12 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir. Manisa Alaşehir arası trenle 110 km olup yolculuk 1,5 saat sürmektedir. İki istasyon arası en düşük TCDD Tren bilet fiyatı 11 TL’dir

Manisa ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Ücreti Tam 11 TL
  • Mavi Treni  Pulman 13 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 90 TL Çift Kişi 120 TL

ALAŞEHİR – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir – Manisa tren kaç saat Sürer?

Manisa – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 110 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 1,5 saat sürmektedir, Alaşehir Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 231 16 96 dır Adresi, Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Manisa – Alasehir arasını nasıl bir trenle seyehat edeceğim?

Alaşehir Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa – Alaşehir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Yataklı Vagon

Alaşehir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Alaşehir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir Manisa Kmavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Alaşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Manisa Alaşehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir Manisa Tcdd Kmavi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Alaşehir Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden ,Mavi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Basmane Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Alaşehir Tren saatleri?

Manisa den diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Alaşehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan İlk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir den ise ilk tren 04:09 saatinde hareket etmektedir.

Manisa tren istasyonu

Alaşehir Manisa arası en hızlı rota: 1 sa. 33 dk. (109 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Manisa Garı

Manisa Alaşehir arası tren seferi var mı?

Alaşehir – Manisa Arası Mavi Tren, Manisa Alaşehir, Basmane Alaşehir ve Basmane Uşak bölgesel trenleri çalışmaktadır.

Alaşehir Manisa Bölgesel Treni

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

İzmir Alaşehir tren seferleri

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Konya mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir