Manisa – Uşak Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Manisa – Uşak Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Manisa09:12x
Uşak16:20x
Uşak Manisa Tren Seferleri haziran 2021

Uşak Manisa Arasında Her gün Basmane Uşak ve Konya Mavi Treni karşılıklı 3 Sefer düzenler Bu trenlerin saatleri aşağıda tablolanmıştır.

İki şehir arası Mavi Tren ve 1 Bölgesel treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Manisa gardan ilk tren 09:12 saatinde, Uşak Gardan ilk tren 16:20 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk Yaklaşık 3s50dk sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20 tl dir.

Uşak ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ?

Uşak Manisa Uşak Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Manisa Uşak Trenle kaç km ? Uşak Manisa Arası Tren mesafesi 221 Km dir Manisa Uşak Trenle kaç saat? Uşak Manisa Arası Trenle 1 saat sürer

Manisa ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman  Tam 21 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 34 TL
  • K Mavi Treni Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • Manisa Uşak Arası Bölgesel Trenleri

UŞAK – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır

Uşak Tren istasyonu telefonu ?  0 276 216 60 73  dır

Manisa tren istasyonu

Uşak Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Uşak Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Uşak ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Uşak Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Manisa Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Manisa Tren saatleri?

Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 05:48 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir