Manisa – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu-Manisa Tren Saatleri

Manisa-TurgutluTurgutlu-Manisa
09:12 12:32 16:44, 18:25 21:2405:19 06:52 10:06, 16:11 20:05
Turgutlu Manisa TRen seferleri Temmuz 2021

Turgutlu garından ilk tren 05:19 saatinde Manisa‘dan ilk tren 09:12 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası Mavi Tren ve 3 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 31 km olup yaklaşık 26 dk sürmektedir. Mavi tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 TL dir.

Manisa ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Turgutlu Manisa Arası Trenle Yaklaşık  24 Dk sürmektedir. Turgutlu Manisa Trenle kaç km ? Manisa Turgutlu Arası Tren mesafesi 31 km dir.

Manisa tren istasyonu

Turgutlu ↔ Manisa Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 11 TL
  • Bölgesel Trenler 5,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

TURGUTLU – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

manisa turgutlu tren yolu güzergahı

Turgutlu Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Turgutlu Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Turgutlu tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Manisa Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Manisa Tren saatleri?

Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu den İlk tren 05:17 saatinde K mavi treni hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 09:14 saatinde Basmane Usak hareket etmektedir.

Turgutlu Manisa Arasında Tren seferleri Var mı?

Turgutlu Manisa Turgutlu Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren, Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Alaşehir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Kmavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Alaşehir Manisa

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir