nazilli Selçuk Tren Seferleri

Nazilli – Selçuk Tren SAATLERİ

Selçuk – Nazilli Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren Saatleri
Selçuk>00:39 08:35 12:09 13:53 18:17
Nazilli>03:21 07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Nazilli Selçuk Tren seferleri temmuz 2021

Nazilli Selçuk arası 2 Bölgesel tren ve Göller ekspresi ile hergün karşılıklı 4 sefer yapılmaktadır. Nazilli’den İlk tren 03:21 saatinde hareket etmektedir. Selçuk’dan ise ilk tren 08:35 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 105 km olup yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 13 TL dir.

Nazilli ↔ Selçuk Tren fiyatları

  • Göller Ekspresi Tam bilet fiyatı 13 TL
  • Selçuk Nazilli Bölgesel Trenleri

SELÇUK – NAZİLLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer?

Nazilli Selçuk Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir. Nazilli Selçuk Arası Tren mesafesi 105 km.

Selçuk Nazilli Tren Yolu Güzergahı

Nazilli Selçuk Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Nazilli’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Selçuk Tren saatleri?

Nazilli Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli’den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Yaz Tarifesine göre Selçuk’dan ise ilk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir.

Nazilli Selçuk Tren seferleri Var mı?

Selçuk Nazilli Selçuk Arası Bölgesel Trenler Denizli Basmane, Basmane Nazilli  ile Göller Ekspresi Hergün karşılıklı sefer düzenlenir.

Göller Eksp

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

izm den

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir