Eskişehir – Manisa Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Manisa ↔ Eskişehir Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Manisa Eskişehir Manisa Arası İzm Mavi Treni ile Hergün karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenir.

Manisa Eskişehir arası günlük TCDD ye ait İzmavi ekspres tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 505 km olup ortalama 10 saat 2 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 36,50 TL dir.

Manisa dan Kalkan mavi tren 19:21 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir den Kalkan mavi tren ise 23:18 saatinde hareket etmektedir.

Manisa Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir – Manisa trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Manisa Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 10 saat sürmektedir.

Eskişehir ↔ Manisa Tren fiyatları:

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 36 TL
  • İzm Mavi Treni Yataklı Tek kişi 124 TL Çit kişi 94 TL

MANİSA – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa tren istasyonu

Eskişehir Manisa Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Bu trenler hatta hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu  0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri arası çalışmaktadır.

Manisa Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır

Eskişehir Manisa Trenle kaç saat? Manisa Eskişehir Arası Trenle 10 buçuk saat sürer. Eskişehir Manisa Trenle kaç km? Manisa Eskişehir Arası Tren mesafesi 505 Km dir

Eskişehir Manisa son tren : Eskişehir Manisa Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder.

Eskişehir tren istasyonu

Manisa Eskişehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa ve Eskişehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Eskişehir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Eskişehir den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir Manisa treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Manisa Eskişehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Manisa Eskişehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Manisa Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Manisa veya Eskişehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Eskişehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Manisa Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Manisa Eskişehir Tren saatleri?

Manisa Eskişehir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Manisa dan İlk tren 19:30 saatinde hareket etmektedir. Eskişehirden ise ilk tren 22.06 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir