Konya Alaşehir Treni

Konya – Alaşehir Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Alaşehir – Konya Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Alaşehir Konya Arasında sadece Kmavi Treni Çalışmaktadır.

TCDD Alaşehir Konya Tren garları arası karşılıklı mavi tren ile bir sefer yapılmaktadır. Konya’dan hareket eden ilk tren 19:15 te alaşehir’den hareket eden tek tren ise 23:26 dadır. İki şehir arası tren bilet fiyatları tam bilet 44 TL’dir.

Tren Yolu Güzergahı

Konya Alaşehir Tren yolu güzergahı

Konya ↔ Alaşehir Tren fiyatları :

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 114 TL Çift Kişi 168TL

ALAŞEHİR – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir ↔ Konya trenle kaç saat Konya – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 482 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat sürmektedir, Konya-Alaşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Konya – Alaşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Konya Alaşehir arası en hızlı rota: 5 sa. 44 dk. (449 km) kalkış: Alaşehir Gar varış: Konya Tren Garı

Konya Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 23:01 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 332 322 36 80 dır Adresi, Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd. Meram/Konya

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır Adresi Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Konya Alaşehir Trenle kaç km? iki istasyon Arası Tren mesafesi 482 km

Alaşehir tren istasyonu

Alaşehir – Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Alaşehir ve Konya den geçen tüm Mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Konya – Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Konya den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Konya – Alaşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Alaşehir – Konya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Alaşehir – Konya Tcdd Anahat Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Yemekli Vagon

Alaşehir – Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres Mavi trenidir. Alaşehir veya Konya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir – Konya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Alaşehir – Konya Çalışan Ekspres Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Alaşehir – Konya Mavi Tren saatleri?

Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir – Konya Mavi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Alaşehir Gardan İlk tren 23:18 saatinde Mavi tren hareket etmektedir. Konya tren istasyonundan ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir