Uşak Alaşehir Treni

Uşak – Alaşehir Tren Saatleri

Alaşehir Uşak Tren Saatleri

Tren KalkışBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
Uşak Garı06,20 16,2001,48
Alaşehir Garı11,07 18,3423,12
Uşak Alaşehir tren seferleri Temmuz 2021

TCDD Alaşehir Uşak istasyonları arası karşılıklı TCDD’ye ait iki tren ile 1 sefer yapılmaktadır. (Pandemiden dolayı) Tren seferleri yaklaşık 2 saat 24 dakika sürmektedir. Uşak’tan Alaşehir yönüne ilk tren 16:20 te, alaşehirden ise 11:07 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir Uşak arası en yüksek TCDD bilet fiyatı 13 TL’dir

Uşak ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını İstasyon Gişelerinden Öğrenebilirsiniz
  • Mavi Treni  Pulman 13 TL
  • Mavi Treni Puşetli 25 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 90 TL Çift Kişi 120 TL

ALAŞEHİR – USAK MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir treni saat kaçta? Uşak’a tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Alaşehir ↔ Uşak trenle kaç saat Sürer?

Uşak – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 106 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 2,5 saat sürmektedir, Alaşehir Uşak tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Uşak tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Uşak Alaşehir Tren yolu güzergahı

Uşak Alaşehir Trenle kaç km? istasyonlar Arası Tren mesafesi 106 km

Uşak Tren garı çalışma saatleri:  09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 276 216 60 73 dır.

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

uşak tren istasyonu

uşak Alaşehir en hızlı rota: 1 sa. 41 dk. (106 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Uşak Tren İstasyonu

Uşak Alaşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Alaşehir Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Uşak Alaşehir Mavi Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Alaşehir Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Uşak ve Alaşehir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir Uşak Ekspres Mavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Alaşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Uşak Alaşehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir Uşak Tcdd Ekspres MAvi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Alaşehir Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Alaşehir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Alaşehir Tren saatleri?

Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Alaşehir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir dan ise ilk tren 11:22 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Alaşehir arası tren seferi var mı?

Alaşehir – Uşak – Arası Sadece Mavi Tren, Basmane Uşak, Bölgesel Trenleri Çalışmaktadır.

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Ekim 2021
İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir