Uşak Tren Saatleri

Uşak’dan Nerelere Tren Var? Konya Mavi, Basmane Uşak Bölgesel Treni, Manisa Uşak Bölgesel Treni ile Afyon, Akşehir, Alaşehir, Çiğli, İzmir Konya, Uşak, Manisa, Menemen, Salihli, Turgutlu, Uşak yönüne hergün tren seferi vardır.

UŞAK TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Uşak trenleri Uşak Tren istasyonunda her gün çalışır

Uşak tren garı çalışma saatleri Uşak Tren Garı 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Uşak tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 276 216 60 73 dır.

uşak tren istasyonu

Uşak da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Uşak seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Uşak den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Uşak tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Uşak Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Tren saatleri? Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Uşakden İlk tren 00:18 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Uşak garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Uşak Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir