Uşak – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Uşak – Çiğli Tren Saatleri

Uşak – Çiğli Tren Hareket Saatleri

Güncel Uşak – Çiğli Tren Saatleri ve bileti, garlar arası TCDD’ye ait ekspres trenlerle haftanın her günü 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 02.00 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra  sonra Çiğli Tren İstasyonuna varmaktadır.

Uşak >ÇiğliSüresiTren Adı
02:0007:195s 19dkKonya Mavi
06:2011:445s 24dkUşak – İzmir
16:3021:445s 14dkUşak – İzmir

Uşak – Çiğli Trenle Kaç Saat?

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 19 dakika sürmektedir.

Uşak – Çiğli Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 165 TL’dir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Çiğli Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
239 km5s 19dk3 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Uşak – Çiğli Arası Güzergah ve Duraklar

Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında İnay > Eşme > Güneyköy > Konaklar > Alaşehir > Kavaklıdere > Salihli > Ahmetli > Urganlı > Turgutlu > Manisa > Muradiye > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Uşak Çiğli Güzergahı

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Uşak – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir