Ada Ekspresi Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Adapazarı şehir garından kalkan Ada Ekspresi Sırasıyla Mithatpaşa Arifiye > Sapanca İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Tuzla ve Pendik istasyonlarına uğrar.

Adapazarı tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir