Derince Banliyo Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Derince Banliyosu Durakları ve Hareket Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Derince Banliyöleri, Günde 2 Sefer Çalışır. Derince Banliyosu Sırasıyla Arifiye Sapanca İzmit Yarımca Hereke Gebze Pendik duraklarında durur.

derince tren istasyonu

Derince Treni veya Derince Banliyo saatleri ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Derince Tren Saatleri ve Derince  Banliyo saatleri, tren saatleri 2021 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Derince tren saatleri veya Derince banliyo Saatleri  Derince tren bilet fiyatları Derince Tren bileti olarak tablolarda gösterilmektedir. Derince Tren kaç saat ? Derince Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri yukarıdadır.

Adapazarından kalkan Derince Banliyo Önce İzmit Derince banliyo, Körfez Derince Sapanca banliyo, Derince Gebze Banliyo, Derince Pendik banliyosaatlerini burada bulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir