Kütahya Tren Saatleri

Anasayfa » Kütahya Tren Saatleri

Kütahya Tren Kalkış Seferleri

Kütahya Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 13 tren seferi yapılır. Kütahya’dan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte olup özellikle gece 00:24 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
00:24İzmir (Basmane)İzmir Mavi
03:33Ankara Garİzmir Mavi
06:46EskişehirTavşanlı Eskişehir
09:30EskişehirAfyon Eskişehir
12:05EskişehirKütahya Eskişehir
12:33DenizliPamukkale Ekspresi
15:04İzmir (Basmane)Ege Ekspresi
15:48EskişehirEge Ekspresi
16:30BalıkesirKütahya Balıkesir
16:57EskişehirPamukkale Ekspresi
17:55EskişehirKütahya Eskişehir
19:02Afyon A.ÇetinkayaEskişehir Afyon
21:13TavşanlıEskişehir Tavşanlı

Kütahya Tren Seferleri

Kütahya’dan Nerelere Tren Var? Ege Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Pamukkale Ekspresi, Eskişehir Afyon Treni, Sonrasında Afyon, Akhisar; durağın durur. Balıkesir; Çiğli; Denizli, Kütahya Eskişehir Treni, Eskişehir; İzmir; Tavşanlı, Ankara, Polatlı, Sincan,Eskişehir Bölgesel Trenleri ile Manisa; Menemen; Sandıklı, Soma; Tavşanlı yönüne Kütahya Tren Saatleri ile hergün tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Garı 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya Tren Saatleri
kütahya tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir