Kütahya Tren Saatleri

Kütahya Tren Kalkış Seferleri

Kütahya Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 13 tren seferi yapılır. Kütahya’dan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte olup ancak sabah saat 05:50’da kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiTren AdıSon İstasyon
05:50Tavşanlı EskişehirEskişehir
06:40Ege EkspresiEskişehir
07:30Afyon EskişehirEskişehir
10:15Pamukkale EkspresiEskişehir
10:55Pamukkale EkspresiDenizli
12:10Ege Ekspresiİzmir (Basmane)
12:20Kütahya EskişehirEskişehir
15:45Kütahya BalıkesirBalıkesir
17:45Eskişehir AfyonAfyon A.Çetinkaya
18:00Kütahya EskişehirEskişehir
19:05İzmir MaviAnkara Gar
19:45Eskişehir TavşanlıTavşanlı
21:00İzmir Maviİzmir (Basmane)

Kütahya Tren Seferleri

Kütahya’dan Nerelere Tren Var? Ege Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Pamukkale Ekspresi, Eskişehir Afyon Treni, Sonrasında Afyon, Akhisar; durağın durur. Balıkesir; Çiğli; Denizli, Kütahya Eskişehir Treni, Eskişehir; İzmir; Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Trenleri ile Manisa; Menemen; Sandıklı, Soma; Tavşanlı yönüne Kütahya Tren Saatleri ile hergün tren seferi vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Garı 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya Tren Saatleri
kütahya tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.