Kütahya – Sincan Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
İzmir Basmane↓19:05
Çiğli19:33
Menemen19:54
Manisa20:42
Akhisar21:25
Soma22:00
Balıkesir23:40
Tavşanlı03:21
Kütahya04:08
Eskişehir05:33
Polatlı07:37
Sincan08:28
Ankara Varış08:50
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel 2022

Dönüş treni için Sincan Kütahya tren saatleri

Kütahya Tren Garı çalışma saatleri

Kütahya Tren Garı 24 saat çalışmaktadır. Kütahya tren Garı telefon numarası 0 274 223 61 21 dır.

Kütahya sincan tren güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.