İstanbul – Sincan Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

istanbul Sincan Tren Seferleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

Tcdd Sincan İstanbul Arasında hizmet veren Ankara ekspresi ile yapılan yolculuklar ortalama 8 saat sürmekte olup tren saatleri aşağıdadır. Bu ekspres Halkalı Bakırköy Söğütlü çeşme bostancı ve Pendik istasyonlarında durmaktadır.

Sincan İstanbul Tren Yolu Güzergahı

İstanbul sincan Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 84 TL
  • Yataklı Vagon

SİNCAN – İSTANBUL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Pendik Tren Garı

istanbul pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul tren garı telefonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

istanbul Sincan trenle kaç saat? iki istasyon arası Trenle Km 541 olduğundan, Seyehat süresi 3s52dk sürmektedir.

Sincan tren garı çalışma saatleri İstasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir