Etiket arşivi: Kütahya trenle kaç saat?

Kütahya > Sincan Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
04:0808:36Mavi Tren ₺76,00

Kütahya > Sincan Tren Kalkış Saatleri

Kütahya > Sincan Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün TCDD’ye ait Mavi Tren ile genellikle tek sefer yapılır. Sabaha karşı özellikle 04:08 saatinde kalkış yapan tren, 08:36 saatinde Sincan’a varmaktadır.

Kütahya > Sincan Trenle Kaç Saat?

Mavi Tren ile yolculuk yalnız 4 saat 28 dakika sürer.

Kütahya > Sincan Tren Bileti Al

Bu güzergahta en ucuz tren biletini 76TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca İndirim yolcu türüne göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sincan Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya > Sincan Tren Seferleri

TCDD’ye ait Mavi Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yataklı vagon tercihi bulunmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Eskişehir Tren Seferidir.

kütahya sincan tren
sincan kütahya saatleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Ankara’ya tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya > Polatlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
04:0807:38Mavi Tren₺66,00

Kütahya > Polatlı Tren Kalkış Saatleri

Kütahya > Polatlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün TCDD’ye ait Mavi Tren ile genellikle tek sefer yapılır. Sabaha karşı özellikle 04:08 saatinde kalkış yapan tren, sabah 07:38 saatinde Polatlı Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kütahya > Polatlı Trenle Kaç Saat?

Mavi Tren ile yolculuk bu güzergahta yalnız 3 saat 30 dakika sürer.

Kütahya > Polatlı Tren Bilet Fiyatları

En uygun tren biletini 66 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca İndirimli tren bileti yolcu türüne göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Polatlı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya > Polatlı Tren Seferleri

TCDD’ye ait Mavi Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yataklı vagon tercihi bulunmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Eskişehir Tren Seferidir.

kütahya polatlı tren
Kütahya Polatlı güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Polatlı’ya tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya – İzmir Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
01:2910:26Mavi Tren₺107,00
13:3022:37Ege Ekspresi₺105,00

Kütahya – İzmir Tren Kalkış Saatleri

Kütahya – İzmir Tren Saatleri ve bileti, her gün genellikle 2 sefer yapılır. İlk tren gece saat özellikle 01:29’da kalkış yapıp, saat 10:26’da İzmir’e varmaktadır. Devamında son tren ise sabah 04:46’da kalkış yapıp, saat 19:02’de varmaktadır.

Kütahya – İzmir Trenle Kaç Saat?

Ege Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yalnız 9 saat 16 dakika sürmektedir.

Kütahya – İzmir Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren biletini 105 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca yataklı Vagon ücreti ise ₺366’dir. Bunun yanında tren bilet indiriminizi aşağıdan hesaplayabilirsiniz.

Kütahya Tren Bileti İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya – İzmir Tren Seferi Var mı?

TCDD’ye ait ve Ege Ekspresi ve Mavi trenler ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Ankara Tren Seferidir.

kütahya izmir tren
izmir kutahya güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. İzmir’e tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya > Denizli Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
12:1018:48Pamukkale Ekspresi₺76,90

Kütahya > Denizli Tren Kalkış Saatleri

Kütahya > Denizli Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün TCDD’ye ait Pamukkale Ekspresi ile genellikle tek sefer yapılır. Her öğlen özellikle 12:10 saatinde kalkış yapan tren, akşam 18:48 saatinde Denizli’ye varmaktadır.

Kütahya > Denizli Trenle Kaç Saat?

Pamukkale Ekspresi ile yolculuk bu güzergahta yalnız 6 saat 38 dakika sürer.

Kütahya > Denizli Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 76,90 TL’dir. Ayrıca tren bileti indiriminiz ücret ve orana göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Denizli Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya > Denizli Tren Seferi Var mı?

TCDD’ye ait Pamukkale Ekspresi ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yataklı vagon tercihi sunulmamaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Ankara Tren Seferidir.

kütahya denizli tren
denizli kutahya güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Denizli’ye tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya > Balıkesir Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
01:2905:39Mavi Tren₺66,00
13:3017:52Ege Ekspresi₺61,00
15:4520:13Bölgesel Tren₺61,00

Kütahya – Balıkesir Tren Kalkış Saatleri

Kütahya > Balıkesir Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün genellikle 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren, saat özellikle 01:29’da kalkış yapmakta olup yolculuk süresi 4 saat 10 dakikadır. Devamında son tren ise saat 15:45’de kalkış yapmakta olup akşam 20:13’de Balıkesir’e varmaktadır.

Kütahya – Balıkesir Trenle Kaç Saat?

İki şehir arasındaki rahat ve keyifli tren yolculuğu Ege Ekspresi ile yalnız 4 saat 7 dakika sürer.

Kütahya – Balıkesir Tren Bileti

Görüldüğü gibi bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 61 TL’dir. Ayrıca İndirimli tren bileti yolcu türüne göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Balıkesir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya – Balıkesir Tren Seferleri

Bu güzergahta TCDD’ye ait Bölgesel, Mavi tren ve Ege Ekspresi treni ile her gün tren seferleri yapılmaktadır. Trenlerde genellikle Klima Wc Elektrik pirizi standart bulunur. Üstelik Standart Pulman koltuklu vagonun yanı sıra Mavi trenlerde yemekli ve yataklı vagon bulunmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Ankara Tren Seferidir.

kütahya balıkesir tren
Kütahya Balıkesir güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Balıkesir’e tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya > Ankara Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
04:0808:59Mavi Tren₺76,00
06:3710:30Bölgesel + YHT₺115,00
12:2016:01Bölgesel + YHT₺115,00
18:0021:34Bölgesel + YHT₺115,00

Kütahya > Ankara Tren Hareket Saatleri

Kütahya > Ankara Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün Tcdd’ye ait Anahat, Bölgesel ve Hızlı trenler ile genellikle 4 sefer yapılmaktadır. İlk tren her sabah özellikle 04:08 saatinde hareket eder. Devamında son tren ise her akşam 18:00 saatinde kalkış yapıp Eskişehir Aktarmalı Bölgesel tren ile 21:34 saatinde Ankara Tren İstasyonu’na varmaktadır.

Kütahya > Ankara Trenle Kaç Saat?

Mavi tren ile yolculuk yalnız 4 saat 51 dakika sürer.

Kütahya > Ankara Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 76 TL’dir. Ayrıca yataklı Vagon fiyatı ise 343 TL’dir.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya > Ankara Tren Seferleri

Kütahya’dan Ankara’ya Eskişehir Aktarmalı Bölgesel Trenler ve Mavi Tren ile her gün tren seferleri yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Eskişehir Tren Seferidir.

Ankara Kütahya Tren
kütahya Ankara güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Ankara’ya tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya > Afyon Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
12:1013:55Pamukkale Ekspresi₺37,00
19:1020:51Kütahya Bölgesel₺37,00

Kütahya Afyon Tren Kalkış Saatleri

Kütahya > Afyon Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün Tcdd’ye ait Anahat ve Bölgesel tren setleri ile genellikle 2 sefer yapılmaktadır. Şehir Garı’ndan sabah saatlerinde kalkan ilk tren Bölgesel Tren olup, her öğleyin özellikle 12:10 saatinde hareket etmektedir. Devamında son tren ise Pamukkale ekspresi olup, her akşam 19:10 saatinde Kütahya Tren garından kalkış yapmaktadır.

Kütahya – Afyon Trenle Kaç Saat?

En hızlı tren yolculuğu Pamukkale ekspresi ile yalnız 1 saat 41 dakika sürer.

Kütahya – Afyon Tren Bileti Al

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 37 TL’dir. Ayrıca indirim oranları yolcu türüne göre değişiklik gösterebilir.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Afyon Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya – Afyon Tren Seferleri

TCDD’ye ait Pamukkale Ekspresi ve Eskişehir Afyon Bölgesel Treni ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Eskişehir Tren Seferidir.

kütahya afyon tren
Kütahya Afyon güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Afyon’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya Tren Saatleri

Kütahya Tren Kalkış Seferleri

Kütahya Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 13 tren seferi yapılır. Kütahya’dan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte olup ancak sabah saat 05:50’da kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiTren AdıSon İstasyon
05:50Tavşanlı EskişehirEskişehir
06:40Ege EkspresiEskişehir
07:30Afyon EskişehirEskişehir
10:15Pamukkale EkspresiEskişehir
10:55Pamukkale EkspresiDenizli
12:10Ege Ekspresiİzmir (Basmane)
12:20Kütahya EskişehirEskişehir
15:45Kütahya BalıkesirBalıkesir
17:45Eskişehir AfyonAfyon A.Çetinkaya
18:00Kütahya EskişehirEskişehir
19:05İzmir MaviAnkara Gar
19:45Eskişehir TavşanlıTavşanlı
21:00İzmir Maviİzmir (Basmane)

Kütahya Tren Seferleri

Kütahya’dan Nerelere Tren Var? Ege Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Pamukkale Ekspresi, Eskişehir Afyon Treni, Sonrasında Afyon, Akhisar; durağın durur. Balıkesir; Çiğli; Denizli, Kütahya Eskişehir Treni, Eskişehir; İzmir; Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Trenleri ile Manisa; Menemen; Sandıklı, Soma; Tavşanlı yönüne Kütahya Tren Saatleri ile hergün tren seferi vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Garı 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya Tren Saatleri
kütahya tren istasyonu

Kütahya – Tavşanlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
01:2902:10Mavi Tren₺31,00
13:3014:11Ege Ekspresi₺16,00
21:0021:43Bölgesel TRen₺25,00

Kütahya – Tavşanlı tren Kalkış Saatleri

Kütahya – Tavşanlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün Tcdd’ye ait Anahat ve Bölgesel trenler ile genellikle 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren her gece özellikle 01:29 saatinde hareket eder. Devamında son tren ise her akşam 21:00 saatinde kalkış yapıp 21:43 saatinde Tavşanlı Tren İstasyonu’na varmaktadır.

Kütahya – Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

Ege Ekspresi trenleri ile tren yolculuğu yalnız 43 dakika sürmektedir.

Kütahya – Tavşanlı Tren Bileti Al

Bu güzergahta en ucuz tren biletini 16 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca İndirimli bilet yolcu türüne göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Tavşanlı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya – Tavşanlı Tren Seferi var mı?

Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Ege ekspresi, Mavi Tren ve Bölgesel Trenlerden Eskişehir Tavşanlı treni bu hatta seferler yapmaktadır. Trenler genellikle yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yataklı vagon tercihi bulunmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Ankara Tren Seferidir.

kütahya tavşanlı tren
Tavşanlı Kütahya Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Tavşanlı’ya tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Kütahya – Soma Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenFiyat
01:2907:24Mavi Tren₺76,00
13:3019:36Ege Ekspresi₺76,00

Kütahya Soma Tren Kalkış Saatleri

Kütahya – Soma Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Ege Ekspresi ve Mavi tren ile her gün karşılıklı ve genellikle 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren gece 01:29 saatinde Mavi Tren hareket etmektedir. Devamında son tren ise sabah 09:46 saatinde kalkış yapıp öğleyin 15:38 saatinde Soma Tren İstasyonu’na varmaktadır.

Kütahya – Soma trenle kaç saat Sürer? 

Mavi Trenler ile tren yolculuğu yalnız 5 saat 44 dakika sürmektedir.

Kütahya – Soma Tren Bileti fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren biletini 76 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca indirimli bilet yolcu türüne göre hesaplanır.

Kütahya Bilet İndirimi Hesapla

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Soma Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kütahya – Soma Tren Seferleri

Bu güzergahta TCDD’ye ait Mavi tren ve Ege Ekspresi treni ile her gün tren seferleri yapılmaktadır. Trenlerde genellikle Klima Wc Elektrik pirizi standart bulunur. Üstelik Standart Pulman koltuklu vagonun yanı sıra Mavi trenlerde yemekli ve yataklı vagon bulunmaktadır.

Kütahya’dan yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Kütahya Ankara Tren Seferidir.

kütahya soma tren
Soma Kütahya Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kütahya Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0274 2236121‘dir. Soma’ya tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.