İzmir – Soma Tren Saatleri

Soma – İzmir Tren Saatleri

İzmir-SomaSoma-İzmir
06:45, 18:5506:50, 16:03
Soma-İzmir tren saatleri temmuz 2021

Soma İzmir arası TCDD ye ait 5 Ekspres tren ile 2 sefer yapılmaktadır. İzmir Basmane garından sabah 06:45 saatinde ilk tren hareket eder. Soma istasyonundan ise ilk tren 06:50 saatinde kalkış yapmaktadır. Bu yolculuk 135 km olup yaklaşık 2 saat 59 dk sürmektedir. Trenlerde pulman tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 14,00 TL den başlar

İzmir ↔ Soma trenle kaç saat Sürer? 

İzmir Soma İzmir Arası Trenle Yaklaşık  3,5 saat sürmektedir. Soma İzmir Trenle kaç km? İzmir Soma Arası Tren mesafesi 135 km dir.

İzmir Basmane tren garı

Soma ↔ İzmir Tren fiyatları 2021

  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 17 TL
  • İzmir Mavi Treni Örtülü Kuşetli 27 TL
  • Ege Ekspresi Pulman Tam 14 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 13 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 13 TL

SOMA – İZMİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Soma İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Soma Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

İzmir Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. İzmir Soma Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Soma İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Soma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Soma İzmir Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Soma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Soma İzmir Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Soma İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Soma İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Soma Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Soma İzmir Soma Arası  Anahat Trenlerinden Ege Ekspresi İzmir Mavi Treni, Karesi Ekspresi, 6 Eylül Treni, 17 Eylül Ekspresi, Hergün Çalışmaktadır.

İzmir Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Ege Ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

6 Eylül

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel Temmuz 2021

17 Eylül

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir