Eskişehir – Soma Tren Saatleri

Soma – Eskişehir Tren Saatleri

Tren AdıEskişehir SomaSoma Eskişehir
Ege08.3009.42
İzmavi23.5021.39
Soma Eskişehir Tren Seferleri temmuz 2021

Soma Eskişehir Arası Ege Ekspresi ve Mavi Tren hergün karşılıklı 2 Tren seferi yapılmaktadır. Eskişehir‘den İlk tren 08:30 saatinde ege ekspresi hareket etmektedir. Soma’dan ise ilk tren 09:42 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arasıTren bileti 34,00 TL olup yolculuk süresi ortalama 8,5 saattir.

Eskişehir ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Soma Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık  9 Saat sürmektedir.

Soma Eskişehir tren yolu güzergahı

Soma ↔ Eskişehir Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman  Tam 37 TL
  • Mavi Tren Örtülü Kuşetli 45 TL
  • Ege Ekspresi Tam 34 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 120 TL Çift Kişi 162 TL

SOMA – ESKİŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Eskişehir tren istasyonu

Soma Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu 0 222 225 55 55 dır

Soma Eskişehir Trenle kaç km? Eskişehir Soma Arası Tren mesafesi 383 km

Soma tren istasyonu

Eskişehir – Soma tren ile kaç saat sürer? Soma – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 383 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat sürmektedir, Soma-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir – Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Soma dan geçen mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Soma den Geçen mavi Ekspress trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Soma – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Soma Tcdd mavi trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Soma Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Soma Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir – Soma Tren saatleri?

Eskişehir Soma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Soma den ise ilk tren 20:47 saatinde hareket etmektedir.

Ege Ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

İzmir Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir