Muş – Elazığ Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Elazığ ↔ Muş Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Muş Elazığ Arası Tatvan Bölgesel Treni Hergün Çalışmaktadır. Van gölü Ekspresi Treni haftada 2 gün çalışmaktadır.

Elazığ Muş arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ve Raybüs ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 251 km olup ortalama 4 saat 24dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17,50 TL dir.

Muş Elazığ Muş arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Elazığ dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Muş dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Muş Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 16 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 13 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Muş ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Muş Elazığ Muş Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir.

Elazığ – Muş tren ile kaç saat sürer? Muş – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 251 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 31 dakika sürmektedir, Muş-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Muş Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Muş Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Muş Elazığ Muş ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Muş Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Muş tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Muş Tren istasyonu telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Elazığ – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Muş – Elazığ arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Elazığ – Muş Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Muş – Elazığ tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Elazığ ve Muş dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Van gölü ekspresinde Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ – Muş treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Elazığ – Muş Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Van gölü Ekspresinde yemekli vagon vardır.

Muş – Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elazığ veya Muş istasyon gişesinden, Van gölü Ekspresi treni ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş – Elazığ Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Elazığ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Muş Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elazığ – Muş Tren saatleri?

Elazığ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elazığ – Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Elazığ istasyondan İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Muş dan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Van gölü Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓07:05Tatvan↓07:55
Genç↓09:42Muş↓09:28
Muş↓11:41Genç↓11:15
Tatvan Varış13:12Elazığ Varış13:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir