Muş – Sivas Tren Saatleri

Anasayfa » Muş – Sivas Tren Saatleri

Muş – Sivas Tren Kalkış Saatleri

Güncel Muş – Sivas Tren Saatleri ve bileti, TCDD’ye ait Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi ile haftanın 2 günü tek sefer yapılmaktadır. Van Gölü Ekspresi Muş’dan Salı ve Perşembe günleri 12.17 saatinde hareket etmekte olup, gece 00.43 saatinde Sivas Tren İstasyonuna varmaktadır.

Muş >SivasTrenSefer Günü
12:1000:43Vangölü Ekspresisa,per

Muş – Sivas trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 1131 km olup Van Gölü Ekspresi ile tren yolculuğu bu sebeple 12 saat 33 dakika sürmektedir.

Muş – Sivas Tren fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 225 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sivas Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Muş > Sivas Tren Seferi Var mı?

TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
1131 km12s 33dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Muş – Sivas Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında > Kurt > Asmakaya > Oymapınar > Bozkanat > Uyanık > Genç > Suveren > Ekerek > Beyhan > Palu > Muratbağı > Çağlar > Yurt > Elazığ > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya İstasyonlarında duruş yaparak en son Sivas şehir garında seferini tamamlar.

muş sivas tren
Mus Sivas güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Muş Garı genellikle 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0436 2161117’dır. Sivas’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir