Muş – Sivas Tren Saatleri

Anasayfa » Muş – Sivas Tren Saatleri

Muş – Sivas Tren Kalkış Saatleri

Güncel Muş – Sivas Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında hatfanın 2 günü 1 sefer yapılmaktadır. Vangölü Ekspresi şehir garından 12.07 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 00.39’da Sivas’a varmaktadır.

Muş >SivasTrenSefer GünüFiyat
12:0700:39Vangölüsa,per₺225

Vangölü Ekspresi Muş’dan Sivas yönüne özellikle Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Muş – Sivas trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 1131 km olup Van Gölü Ekspresi ile tren yolculuğu bu sebeple 12 saat 32 dakika sürmektedir.

Muş – Sivas Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 225 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sivas Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Muş > Sivas Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriMuş
Varış ŞehriSivas
Mesafe562 km
En Popüler TrenVangölü
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Muş – Sivas Arası Tren Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında, Kurt, Asmakaya, Oymapınar, Bozkanat, Uyanık’da durur. Sonrasında Genç, Suveren, Ekerek, Beyhan, Palu, Muratbağı, Çağlar, Yurt, Elazığ, Yolçatı, Şefkat, Baskil, Pınarlı’da durur. Devamında Kuşsarayı, Fırat, Battalgazi, Malatya, Yazıhan, Hekimhan, Akgedik, Akçamağara, Demiriz, Çetinkaya, Yenikangal’da durur. Sonrasında Bostankaya İstasyonlarında duruş yaparak en son Sivas şehir garında seferini tamamlar.

muş sivas tren
Mus Sivas güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz İşletmesi size en iyi Muş – Sivas Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Muş Tren Garı genellikle 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0436 2161117’dir. Sivas’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir