Muş Sivas Tren Seferleri

Muş – Sivas Tren SAATLERİ

Sivas – Muş Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Sivas Muş Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi Treni Çalışır.

Sivas Muş arası Vangölü Ekspresi ile haftada 2 gün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Muş’dan salı ve Perşembe günleri 10:35 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise salı ve pazar günleri 22:25 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 621 km olup yaklaşık 11saat sürmektedir. Vangölü Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 31 TL dir.

Van Gölü Ekspresi Muş Sivas arasında haftada 2 gün işler Sivas den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer?

Sivas Muş Arası Trenle Yaklaşık 12 Saat sürmektedir. Sivas Muş Trenle kaç km? Muş Sivas Arası Tren mesafesi 1131 km dir.

Sivas ↔ Muş Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 31 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 39 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Çift Kişi 199 TL

SİVAS – MUŞ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Muş Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü 1 Tren seferleri düzenlenir. Muş Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mus Sivas Tren yolu güzergahı

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Muş Tren istasyonu telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Muş Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Muş ve Sivas’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sivas Muş tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Muş ve Sivas’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas Muş treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Muş Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Muş Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Muş Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Muş veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Muş Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Muş Sivas Tren saatleri?

Muş Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre Muş’dan İlk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir