Muş Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan08:40
Kırıkkale13:17Muş10:17
Yerköy15:13Genç12:13
Şefaatlı15:59Elazığ15:45
Kayseri18:57Malatya18:57
Şarkışla20:59Hekimhan20:08
Sivas22:35Sivas23:05
Hekimhan01:59Şarkışla01:05
Malatya03:32Kayseri03:17
Elazığ06:34Şefaatlı06:09
Genç09:08Yerköy07:02
Muş11:06Kırıkkale09:01
Tatvan Varış12:37Ankara Varış11:11
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel 12 Aralık 2021

Muş’dan Nerelere Tren Var?

Van gölü Ekspresi ile ve Muş Elazığ Ankara, Elazığ, Kayseri, Kırıkkale, Malatya,  Sivas, Yerköy  yönüne hergün tren seferi vardır.

Muş tren garı çalışma saatleri?

Muş Tren Garı 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Muş tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir