Konya – İzmir Tren Saatleri

Konya – İzmir Tren Saatleri ve Tren Bileti, İzmir’e her gün TCDD’ye ait Konya Mavi Treni ile tek sefer yapılır. Konya’dan tren her akşam 19:00 saatinde kalkış yapıp 07:26 saatinde İzmir’e varmaktadır.

Konya – İzmir tren Hareket Saatleri

Konya Kalkışİzmir VarışTrenBilet
19:0007:26Mavi Tren₺140,00

Konya – İzmir Mavi Trenle kaç saat?

Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık 12 saat 26 dakika sürmektedir.

Konya – İzmir Tren Bilet fiyatları

Bu hatta en ucuz tren bilet ücreti ₺106’dir. İndirim oranları yolcu türüne göre değişiklik gösterebilir.

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlardır. Bununla birlikte TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanır.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklardır. Bunun yanında ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanır.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, ayrıca engelliler devlet sporcuları yararlanır.

Konya – İzmir Tren Seferleri var mı?

Konya Gardan İzmir’e Tcdd’ye ait Mavi Tren sefer yapmaktadır. Trenler yemekli ve 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca Pulman vagon, yemekli vagon ve yataklı vagon hizmeti sunulmaktadır.

Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Bu hatta geçilecek bazı yerler, Konya Kalkış, Akşehir, Afyon Gar, Uşak Gar, Alaşehir, Salihli, Turgutlu İstasyondur. Bunun yanında Manisa, Menemen, Çiğli, son olarak İzmir Basmane Varışdır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Konya Garı 05:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0332 3223670‘dir. Konya İzmir hızlı tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden veya sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.