Konya – İzmir Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Konya Kalkış19:00
Akşehir21:32
Afyon23:06
Uşak01:41
Alaşehir04:11
Salihli04:44
Turgutlu05:22
Manisa05:56
Menemen06:42
Çiğli07:00
İzmir Varış07:26
Mavi Tren Seferleri Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır. Güncel 2022

Konya – İzmir Tren Seferleri

Konya İzmir Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Mavi Tren sefer yapmaktadır. Bu tren her gün iki şehir arasında karşılıklı 1 sefer hizmet vermektedir.

Konya – İzmir treni saat kaçta?

Her gün Akşam saatlerinde Konya’dan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. İzmir’den ise ilk tren 19:55 saatinde hareket etmektedir. Bu güzergahta trenle yolculuk yaklaşık 12 saat 45 dakika sürmektedir.

Konya İzmir Trenle kaç saat?

Konya – İzmir arası Tren yolu mesafesi 694 Km olduğundan Konya Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 45 dakika sürmektedir.

Konya – İzmir Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman tam bilet:₺76
  • Konya Mavi Tren Yataklı Vagon: ₺276
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Tren biletlerine öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaşına % 50
  • Çocuk (0-6) Ücretsiz.

TCDD Tren Bileti Satın Al

Konya – İzmir Treni

Konya İzmir Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Mavi Tren sefer yapmaktadır. Trende Pulman vagon, yemekli vagon ve yataklı vagon hizmeti sunulmaktadır.

Konya treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Konya Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Konya Tren Garı çalışma saatleri

Konya Tren Garı 06:00 – 23:00 saatleri arası çalışmaktadır. Konya Hızlı tren istasyonu telefon numarası (0332) 322 36 70 ve 322 36 80 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır.

Konya İzmir Tren Güzergahı

Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.