Selçuk Torbalı tren seferleri

Torbalı – Selçuk Tren Saatleri

Selçuk – Torbalı Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren Saatleri
Selçuk05:17 09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Torbalı00:04 08:02 11:38 13:22 16:03 17:41
Torbalı Selçuk tren seferleri temmuz 2021

Torbalı Selçuk arasında 3 Bölgesel tren ve ekspres tren ile 5 sefer düzenlenir. Selçuk’dan İlk tren sabah 05:17 saatinde hareket etmektedir. Torbalı’dan ise gece ilk tren 00:04 saatinde hareket etmektedir. Tren bilet fiyatı 5 tl olup yolculuk süresi 20 dk sürmektedir. Selçuk Torbalı İzban saatleri için tıklayınız

Selçuk ↔ Torbalı Tren fiyatları

  • Tam bilet 5,5 TL
  • Torbalı Selçuk Bölgesel Trenleri

TORBALI – SELÇUK TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Selçuk ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Selçuk Torbalı Selçuk Arası Trenle Yaklaşık Yarım Saat  sürmektedir. Selçuk Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Torbalı Selçuk Trenle kaç km? Selçuk Torbalı Arası Tren mesafesi 34 km.

Torbalı Tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

selcuk torbali treni

Selçuk Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Selçuk veTorbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Selçuk Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Selçuk dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Selçuk Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Selçuk Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Selçuk tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Selçuk Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Selçuk Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Selçuk Torbalı Tren saatleri?

Selçuk Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Selçuk dan İlk tren 06:49 saatinde hareket etmektedir. Torbalı den ise ilk tren 08:36 saatinde hareket etmektedir.

Torbalı Selçuk Tren seferleri Var mı?

Torbalı Selçuk Torbalı Arası Bölgesel Trenler Denizli Basmane, Nazilli Basmane, Basmane Söke ve Göller Ekspresi treni Hergün karşılıklı sefer düzenlenir.

Dnzli Bsmne,

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bsmne Ayd,

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Bsmne Soke

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir