Muş > Kayseri Tren Saatleri

Anasayfa » Muş > Kayseri Tren Saatleri

Muş > Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Güncel Muş > Kayseri Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın 2 günü TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi Treni ile tek sefer yapılmaktadır. Tren Salı ve Perşembe günleri sabah özellikle 12.10 saatinde kalkış yapmakta ve sabaha karşı 04.15 saatinde Kayseri Tren İstasyonuna varmaktadır.

Muş >KayseriTren AdıSefer Günü
12:1004:15Vangölü Ekspresisa,per

Muş > Kayseri Trenle Kaç Saat?

İki gar arası mesafe 844 km olup Vangölü Ekspresi ile yolculuk bu nedenle yaklaşık 16 saat 5 dakika sürer.

Muş > Kayseri Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 280 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1450 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kayseri Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Muş > Kayseri Tren Seferleri Var mı?

TCDD’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Vangölü Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
844 km16s 5dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Muş – Kayseri Arası Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Kurt > Asmakaya > Oymapınar > Bozkanat > Uyanık > Genç > Suveren > Ekerek > Beyhan > Palu > Muratbağı > Çağlar > Yurt > Elazığ > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan İstasyonlarında duruş yaparak en son Kayseri şehir garında seferini tamamlar.

muş kayseri tren
kayseri mus güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Muş Garı genellikle 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0436 2161117’dır. Kayseri’ye tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir