Muş > Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Muş > Ankara Tren Saatleri

Muş > Ankara Tren Kalkış Saatleri

Güncel Muş – Ankara Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında hatfanın 2 günü 1 sefer yapılmaktadır. Vangölü Ekspresi şehir garından 12.07 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 11.56’da Ankara’ya varmaktadır.

Muş >AnkaraSefer GünüTrenFiyat
12:0711:56Sa,perVangölü₺385

Vangölü Ekspresi Muş’dan Ankara yönüne özellikle Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Muş > Ankara Trenle Kaç Saat?

Ankara Muş arası Vangölü Ekspresi ile yolculuk 23 saat 49 dakika sürüyor.

Muş > Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 385 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1555 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Muş > Ankara Tren Seferleri 2024

Tcdd’ye ait Vangölü Ekspresi ile haftanın iki günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriMuş
Varış ŞehriAnkara
Mesafe1021 km
En Popüler TrenVangölü
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Muş – Ankara Arası Tren Güzergah ve Durakları

Vangölü Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında, Kurt, Asmakaya, Oymapınar, Bozkanat, Uyanık’da durur. Sonrasında Genç, Suveren, Ekerek, Beyhan, Palu, Muratbağı, Çağlar, Yurt, Elazığ, Yolçatı, Şefkat, Baskil, Pınarlı’da durur. Devamında Kuşsarayı, Fırat, Battalgazi, Malatya, Yazıhan, Hekimhan, Akgedik, Akçamağara, Demiriz, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas’da durur. Devamında Bedirli, Hanlı, Şarkışla, Yeniçubuk, Karaözü, Sarıoğlan, Kayseri, Boğazköprü, Himmetdede, Yenifakılı, Kanlıca, Karasenir, Sarıkent’de durur. Sonrasında Şefaatli, Caferli, Karaosman, Yerköy, Sekili, Çerikli, Balışıh, Kırıkkale, Yahşihan, Irmak, Elmadağ’da durur. Devamında Kayaş İstasyonlarında duruş yaparak en son Ankara şehir garında seferini tamamlar.

muş ankara tren
muş Ankara güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz İşletmesi size en iyi Muş – Ankara Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Muş Tren Garı genellikle 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0436 2161117’dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir