Muş – Kırıkkale Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Kırıkkale – Muş Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Kırıkkale Muş Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi Treni haftada 2 gün Çalışır.

Muş Kırıkkale arası TCDD ye ait Van Gölü Ekspresi Salı ve perşembe günleri karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan tek tren salı ve pazar günleri 13:21 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 10:35 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 1131 km olup yaklaşık 20 saat sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 47 tl dir.

Van Gölü Ekspresi Muş Kırıkkale arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş – Kırıkkale trenle kaç saat Sürer? 

Kırıkkale Muş Arası Trenle Yaklaşık 22 Saat sürmektedir. Kırıkkale Muş Trenle kaç km? Muş Kırıkkale Arası Tren mesafesi 1131 km dir.

Kırıkkale – Muş tren ile kaç saat sürer ? Muş – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 1131 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat 11 dakika sürmektedir, Muş-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Kırıkkale ↔ Muş Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 47 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 56 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  215 TL

MUŞ – KIRIKKALE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Muş Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  1 Tren seferleri düzenlenir. Muş Kırıkkale Muş ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Muş Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Muş Tren istasyonu telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Kırıkkale – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kırıkkale ve Muş’dan geçen Van Gölü Ekspresi Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Muş – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kırıkkale ve Muş’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Muş – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kırıkkale – Muş Van Gölü Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Kırıkkale – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kırıkkale veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Van gölü ekspresi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Kırıkkale – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Kırıkkale – Muş Tren saatleri?

Kırıkkale Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir