tarsus mersin tren seferleri

Mersin – Tarsus Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Tarsus – Mersin Tren Saatleri

Tren NoMersin KalkışTarsus Kalkış
Tren NoMersin KalkışTarsus Kalkış
1.Tren06:1006:53
2.Tren06:3007:19
3.Tren07:0007:44
4.Tren07:3008:09
5.Tren08:0008:54
6.Tren08:3009:39
7.Tren09:1510:17
8.Tren10:0011:01
9.Tren10:4511:39
10.Tren12:1512:38
11.Tren13:1513:08
12.Tren14:3014:38
13.Tren15:1516:09
14.Tren16:0016:53
15.Tren16:3017:23
16.Tren17:1517:53
17.Tren17:3018:24
18.Tren18:0018:54
19.Tren18:3019:35
20.Tren19:0020:16
21.Tren19:4520:43
Tarsus Mersin Tren Seferleri Haziran 2021

Tarsus Mersin Tarsus Arası Bölgesel Trenlerinden Adana Mersin, Mersin İskenderun ve İslahiye Mersin Treni Hergün Çalışmaktadır.

Tarsus Mersin arası 25 km olup Yolculuğunuz Trenle Yarım saat sürmektedir. Mersin’den İlk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 07:19 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuğunuzun parasal karşılığı ise 5,5 TL dir. Mersin Tarsus Arası Tcdd nin 3 ayrı Bölgesel treni hizmet vermektedir. Hayırlı Yolculuklar.

Mersin – Tarsus trenle kaç saat Sürer? 

iki şehir Arası Trenle Yaklaşık  25 dk sürmektedir. Tarsus Mersin Trenle kaç km? iki şehir arası Tren mesafesi 25 km dir.

tarsus tren istasyonu

Tarsus ↔ Mersin Tren fiyatları

  • Tcdd Mersin Tarsus Bilet fiyatları tam bilet 5,5 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Mersin Tarsus istasyonları arası karşılıklı her gün 15 Tren seferi düzenlenir. Trenlerde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Tarsus Mersin Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 324 624 17 15 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin ve Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Tarsus ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mersin Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamak tadır

Tarsus Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Tarsus Tren saatleri?

Mersin Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 06:28 saatinde hareket etmektedir.

Mersin iskenderun bölgesel

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Mersin İslahiye Bölgesel

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

“Mersin – Tarsus Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir