Mersin – İskenderun Tren Saatleri

İskenderun – Mersin Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Mersin İskenderun tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Mersin İskenderun Bölgesel treni ile 3 sefer yapılmaktadır.

Mersin’den Sabah 06:30 da tren seferleri başlamaktadır. İskenderun’dan ise Sabah 07:15 saatinde ilk tren kalkış yapmaktadır. Bu yolculuk 210 km olup yaklaşık 3 saat 4 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 26 TL dir

İskenderun – Mersin Tren fiyatları:

  • Mersin iskenderun tren fiyatı tam Bilet :26 TL

İSKENDERUN MERSİN TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Mersen treni saat kaçta? İskenderun’a tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Mersin – İskenderun trenle kaç saat Sürer?

Mersin İskenderun Mersin Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. İskenderun Mersin Arası Bölgesel Treni Çalışmaktadır. İskenderun Mersin Trenle kaç km? Mersin İskenderun Arası Tren mesafesi 210 km Mersin İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mersin İskenderun Tren Güzergahı

İskenderun mersin tren yolu güzergahı

İskenderun Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 326 614 00 49 dır Adresi; İskenderun Garı Çay Mahallesi, İskenderun/Hatay

Mersin Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu: 0 324 231 12 67 dır Adresi; Mersin Gar Yeni Mahallesi, Akdeniz/Mersin

Mersin İskenderun arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin İskenderun istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İskenderun Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin İskenderun arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin İskenderun arası en hızlı Rota: 2 sa. 18 dk. (196 km) kalkış: İskenderun varış: Akdeniz

Mersin İskenderun Bölgesel Treni Durakları

İskenderun KalkışTren SaatleriMersin KalkışTren Saatleri
İskenderun07:15, 12:00, 17:15Mersin06:30, 12:30, 16:30
Km.38+07507:35, 12:19, 17:35Tırmıl06:39
Payas07:38, 12:22, 17:38Karacailyas06:44
Dörtyol07:44, 12:28, 17:45Taşkent06:51
Erzin07:57, 12:41, 17:59Huzurkent06:58
Toprakkale08:08, 12:51, 18:10Tarsus07:05, 13:03, 17:05
Ceyhan08:35, 13:18, 18:37Yenice07:20, 13:19, 17:21
Yakapınar09:03, 13:42, 18:57Şehitlik07:33, 13:32, 17:35
İncirlik09:17, 13:57, 19:12Şakirpaşa07:38, 13:37, 17:41
Kiremithane09:24, 14:04, 19:20Adana07:46, 13:45, 17:49
Adana09:38, 14:18, 19:35Kiremithane07:51, 13:50, 17:55
Şakirpaşa09:42, 14:23, 19:40İncirlik07:59, 13:58, 18:02
Şehitlik09:47, 14:28, 19:46Yakapınar08:13, 14:14, 18:17
Yenice10:01, 14:43, 20:00Ceyhan08:34, 14:36, 18:38
Tarsus10:17, 15:00, 20:16Toprakkale09:01, 15:03, 19:04
Taşkent10:28Erzin09:09, 15:12, 19:13
Karacailyas10:34Dörtyol09:23, 15:26, 19:27
Tırmıl10:38Payas09:29, 15:33, 19:33
Mersin10:46_15:26, 20:48Km.38+07509:32
Huzurkent  20:23İskenderun09:50_15:52, 19:55
Duraklar Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir