Malatya – Muş Tren Saatleri

Muş-Malatya Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Muş Malatya Muş Arası  Anahat Trenlerinden VanGölü ekspresi haftada 2 gün Çalışır.

Muş Malatya arası 370 km olup Vangölü Ekspresi treni ile 25 TL den gidebilirsiniz. Malatya Gardan pazartesi ve çarşamba günleri 03:11 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise salı ve Perşembe günleri 10:35 saatinde hareket etmektedir. Yolculuğunuz 7 Saat sürecektir. Ancaaak Bu tren Yalnızca Hafta 2 gün çalışır. Şansınız ve Yolunuz açık olsun.

Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya – Muş trenle kaç saat Sürer?

Muş Malatya Arası Trenle Yaklaşık 8 Saat sürmektedir. Muş Malatya Trenle kaç km ? Malatya Muş Arası Tren mesafesi 370 km dir.

Malatya – Muş tren ile kaç saat sürer? Muş – Malatya arası Tren yolu mesafesi 370 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat sürmektedir, Muş-Malatya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Malatya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Muş ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 25 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 35 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Çift Kişi 193 TL

MUŞ – MALATYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Garından Muş tren istasyonuna ve Muş Garından Malatya Tren istasyonuna haftanın iki günü 1 Tren seferleri düzenlenir.

Muş Malatya Tren Yolu Güzergahı

Malatya Muş Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş tren istasyonu

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00  Saatleri Arası Çalışır. Muş Tren istasyonu telefonu ? 0 436 216 11 17 dır

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır.

Malatya – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Malatya ve Muş’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Muş – Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Muş’dan Geçen Vangölü trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Muş – Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Malatya – Muş Tcdd Vangölü trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya – Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Malatya – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Malatya veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya – Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Malatya – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Malatya – Muş Tren saatleri?

Malatya Muş Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya Gardan İlk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir