Tavşanlı Menemen Tren Seferleri

Menemen – Tavşanlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Tavşanlı ↔ Menemen Tren Saatleri

TAVŞANLIMENEMEN

Tavşanlı Menemen Tavşanlı Arası Anahat Trenler İ Mavi treni ve ege ekspresi  ile Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir

Tavşanlı Menemen arası Mavi tren ve Ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Menemen den İlk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı ise ilk tren 01 36 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 355 km olup yaklaşık 8s:1dk sürmektedir. İzmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 31 tl dir.

Menemen ↔ Tavşanlı Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni,  Pulman Tam 31 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi 119 TL Çift kişi 89 TL

TAVŞANLI – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

Menemen Tavşanlı Menemen Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat  sürmektedir. Tavşanlı Menemen Trenle kaç km? Menemen Tavşanlı Arası Tren mesafesi 355 km.

Tavşanlı Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Tavşanlı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Menemen Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen ve Tavşanlı’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Tavşanlı Menemen tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Menemen ve Tavşanlı’dan Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Tavşanlı Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Menemen Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Menemen Tavşanlı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Menemen Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Menemen veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Menemen Tavşanlı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Menemen Tavşanlı Tren saatleri?

Menemen Tavşanlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre Menemen den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021
İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir