Kayseri – Muş Tren Saatleri

Muş – Kayseri Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Muş Kayseri arası TCDD ye ait Van Gölü Ekspresi haftanın belirli günleri karşılıklı tek sefer yapılmaktadır. Kayseri Gardan salı ve pazar günleri 18:56 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise salı ve Perşembe günleri 10:35 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 844 km olup yaklaşık 14 saat 48 dakika sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 38 TL

Muş ↔ Kayseri Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 38 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 47 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi  TL

MUŞ – KAYSERİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Muş Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Muş trenle kaç saat Sürer?

Muş Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 16 Saat sürmektedir. Muş Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Muş Arası Tren mesafesi 844 km dir.

Kayseri – Muş tren ile kaç saat sürer? Muş – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 844 Km olduğundan Doğu Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 16 saat 1 dakika sürmektedir, Muş-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Garından Muş tren istasyonuna ve Muş Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Muş Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Muş Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır. Muş Tren istasyonu telefonu 0 436 216 11 17 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır. Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Kayseri – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Muş’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Muş – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Muş’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Muş – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kayseri – Muş Doğu Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Muş Tcdd trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kayseri – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Muş Tren saatleri?

Kayseri Muş Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri Gardan İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir