İzmir – Kütahya Tren Saatleri

Kütahya – İzmir Tren Saatleri

Kütahya-İzmirİzmir-Kütahya
09:4506:45
01:0418:55
izmir kütahya tren seferleri Temmuz 2021

Kütahya İzmir Kütahya Arası  Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni ve Ege ekspresi, Hergün Çalışmaktadır.

Kütahya İzmir arası TCDD ye ait Express treni ile 2 sefer yapılmaktadır. İzmir Şehir garından sabah 06:45 saatinde ilk tren hareket eder. Kütahya Tren istasyonundan ise sabah 09:45 saatinde ilk tren kalkış yapar. Bu yolculuk 494 km olup yaklaşık 9 saat 52 dk sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 40,00 TL

İzmir ↔ Kütahya trenle kaç saat Sürer? 

İzmir Kütahya İzmir Arası Trenle Yaklaşık  10 saat sürmektedir. Kütahya İzmir Trenle kaç km? İzmir Kütahya Arası Tren mesafesi 494 km dir.

Kütahya ↔ İzmir Tren fiyatları

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 41 TL
  • Ege Ekspresi Pulman 40 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi TL  122 Çift Kişi 92 TL

KÜTAHYA – İZMİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Kütahya tren istasyonuna ve Kütahya Garından İzmir Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 1 Tren seferleri düzenlenir. Trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

İzmir Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir ve Kütahya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kütahya İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Kütahya den Geçen mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kütahya İzmir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Kütahya Tcdd mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Kütahya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

İzmir Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat mavi trenidir. Biletinizi İzmir veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Kütahya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. İzmir Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Kütahya Tren saatleri?

İzmir Kütahya Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Kütahya ise ilk tren 23:32 saatinde hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

izm Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir