Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Polatlı Hızlı Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 35 tren seferi yapılır. İstasyondan kalkan ilk tren Ankara yönüne gitmekte olup sabah saat 05:35’de kalkış yapmaktadır.

Polatlı KalkışTren AdıSon İstasyon
05:35Ankara EkspresiAnkara Gar
07:00Polatlı AnkaraAnkara Gar
07:01YHTKaraman
07:03Hızlı TrenAnkara Gar
07:33YHTAnkara Gar
07:37İzmir MaviAnkara Gar
07:56YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
08:55Polatlı AnkaraAnkara Gar
09:16YHTEskişehir
09:36Hızlı TrenKonya
10:18YHTAnkara Gar
11:23Hızlı TrenAnkara Gar
11:26YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
12:00Polatlı AnkaraAnkara Gar
12:06YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
12:33Hızlı TrenAnkara Gar
13:30Polatlı AnkaraAnkara Gar
13:48YHTAnkara Gar
14:38Hızlı TrenAnkara Gar
14:51YHTKaraman
15:11Hızlı TrenEskişehir
16:16YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
17:28YHTAnkara Gar
17:31Hızlı TrenEskişehir
17:40Polatlı AnkaraAnkara Gar
18:26YHTİstanbul(Halkalı)
18:28Hızlı TrenAnkara Gar
18:46Hızlı TrenKonya
18:48YHTAnkara Gar
19:15Polatlı AnkaraAnkara Gar
20:28Hızlı TrenAnkara Gar
20:53YHTAnkara Gar
21:20Hızlı TrenAnkara Gar
21:21YHTKonya
22:10İzmir Maviİzmir (Basmane)
23:16Ankara Ekspresiİstanbul(Halkalı)
Polatlı Tren Saatleri 2022

Polatlı’dan Nerelere Tren var?

Çarşı içindeki gardan geçen anahat treni ile İzmir Mavi treni ile, İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Ayvacık, Muradiye, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Balıkesir, Dursunbey, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Kütahya, Alayunt, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Biçer, Beylikköprü, Polatlı, Temelli, Sincan, Ankara Garlarına tren seferi vardır. Polatlı YHT garından geçen hızlı trenler ile Anraka, İstanbul, Konya, Karaman, Eskişehir, bilecik, Adapazarı, izmit, gebze, Pendik, Bostancı, Bakırköy, Halkalı yönüne her daim tren bulabilirsiniz.

Polatlı Taksi Telefonu 0312 623 8981 dir.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Polatlı Garı 06:00 – 24:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 623 84 41 ve YHT gar (0312) 625 59 99‘dır. Tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Polatlı Tren Saatleri
Polatlı Hızlı Tren garı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.