Polatlı – Kütahya Tren Saatleri

Kütahya-Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Kütahya Polatlı Kütahya Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Kütahya şehir garından mavi tren 03:29 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:36 saatinde hareket etmektedir. Kütahya-Polatlı arası yolculuk süresi 3,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılmakta olup bilet fiyatları 25 Tl den başlamaktadır.

Kütahya ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet fiyatı 25 TL
  • Mavi Tren Yataklı vagon bileti 150 TL

POLATLI – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Polatlı ↔ Kütahya trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 237 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0274 2236121 dır. Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Kütahya Tren Garı, Yıldırım Beyazıt, 43020 Kütahya Merkez/Kütahya.

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır. Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara.

Polatlı Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Kütahya’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kütahya Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Kütahya’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya Polatlı treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Kütahya Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trende ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir