polatli menemen tren seferleri

Polatlı – Menemen tren saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

MENEMEN – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Menemen Polatlı Menemen Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Menemen şehir garından mavi tren 19:35 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:36 saatinde hareket etmektedir. Menemen-Polatlı arası yolculuk süresi 12 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 56 Tl den başlamaktadır.

Menemen ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 56 TL
  • Mavi Tren Yataklı vagon 178 TL

POLATLI – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

polatlı menemen tren yolu güzergahı

Polatlı ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 677 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Menemen Tren istasyonu telefonu 0232 8321342 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Menemen Metro Istasyonu, Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 35660 Menemen/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Menemen dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Menemen den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir