polatli menemen tren seferleri

Polatlı – Menemen tren saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

MENEMEN – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Menemen Polatlı Menemen Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Menemen şehir garından mavi tren 18:39 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Menemen-Polatlı arası yolculuk süresi 12 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 27 Tl den başlamaktadır.

Menemen ↔ Polatlı Tren Fiyatları


Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 27 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

polatlı menemen tren yolu güzergahı

Polatlı ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 677 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0232 8321342 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Menemen Metro Istasyonu, Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 35660 Menemen/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Menemen dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Menemen den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir