Kütahya Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir – Kütahya Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Kütahya ↔ Balıkesir Tren Saatleri

kütahya’dan tren hareket saatleritren adıbalıkesir’den tren hareket saatleri
00:40 TCDD07:10
09:40TCDD11:03
16:10TCDD22:10
Balıkesir Tren Saatleri Mart 2021 Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Kütahya – Balıkesir – Kütahya Arası Raybüs, İzmr Mavi, Ege Ekspresi Treni Çalışmaktadır.

Kütahya Balıkesir arasında karşılıklı günde 3 tren seferi yapılmaktadır. Kütahya dan Kalkan ilk tren 00:40 saatinde mavi tren, Balıkesir gardan Kalkan ilk tren 07:10 saatinde bölgesel trenidir. iki istasyon arası yolculuk ortalama 5 saat sürmektedir. TCDD tren fiyatları 21Tl dir.

Kütahya Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Kütahya Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Tam 21 TL Yataklı Tek kişi 109 Çift kişi 79 TL
  • Ege Ekspresi Tam bilet
  • Raybüs Tren biletini Gişe numaralarından öğrenebilirsiniz

BALIKESİR-KÜTAHYA EGE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Kütahya Trenle kaç saat sürer?

Kütahya Balıkesir Kütahya Arası Yaklaşık 5 buçuk saat sürmektedir.

Balıkesir – Kütahya tren ile kaç saat sürer? Kütahya – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 253 Km olduğundan Ekspres ve Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 25 dakika sürmektedir, Kütahya-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kütahya – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Balıkesir Kütahya Trenle kaç km? Kütahya Balıkesir Arası Tren mesafesi 253 Km dir

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır

Kütahya Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açık Saatleri Arası Çalışır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu? 0 266 241 0 300 dır

Kütahya Tren istasyonu telefonu? 0 274 223 61 21 dır

Kütahya Balıkesir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Kütahya Balıkesir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Balıkesir Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Balıkesir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Balıkesir Kütahya Mavi trenlerde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kütahya Balıkesir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Balıkesir Kütahya Tcdd Mavi trenlerde ise yemekli vagon vardır.

Balıkesir Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Balıkesir Kütahya arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Kütahya Balıkesir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kütahya Balıkesir Tren saatleri?

Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya Balıkesir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz

ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Raybüs saatleri

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓17:05Tavşanlı↓11:13
Balıkesir Varış21:03Kütahya Varış12:04

İzmir mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir