Çiğli Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir – Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Balıkesir Tren Saatleri

Tren AdıTren FiyatıÇiğliBalıkesir
İzmavi25 TL19.1905.33
Ege20 TL07.1014.37

Balıkesir Çiğli Arası Ege, 17 eylül 6 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi ve İzmir Mavi treni Hergün karşılıklı hergün 2 sefer düzenlenir

Balıkesir şehir garından ilk tren 05:00 saatinde hareket etmekte olup, Çiğli istasyonundan ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir çiğli arasında 5 tren hergün karşılıklı sefer yapar. iki şehir arası 193 km olup seyehatiniz 4 saat sürmektedir. iki istasyon arası bilet fiyatı minimum 20,00 tl dir.

Çiğli treni saat kaçta? Balıkesir’e tren seferi var mı? 17 eylül tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Balıkesir Çiğli Tren güzergahı

Çiğli Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Çiğli Tren fiyatları:

  • Karesi Ekspresi Pulman Tam: TL
  • Ege Ekspresi Tam 20 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam TL
  • 17 Eylül Ekspresi Tam
  • Mavi Pulman Tam TL
  • Mavi Yataklı Tek 109 TL Çift Kişi 79 tl

BALIKESİR-ÇİĞLİ KARESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir – Çiğli trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Çiğli Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir.

Balıkesir – Çiğli tren ile kaç saat sürer? Çiğli – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 193 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4saat sürmektedir, Çiğli-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Çiğli – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli Balıkesir Trenle kaç km? Balıkesir Çiğli Arası Tren mesafesi 193 km

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır

Çiğli Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu? 0 266 241 0 300 dır

Çiğli tren istasyonu

Balıkesir Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Çiğli den geçen tüm Ekspres Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Çiğli Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Çiğli den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Çiğli Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Çiğli Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Çiğli Tcdd Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenleridir. Biletinizi Balıkesir veya Çiğli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Çiğli Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Balıkesir Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir tren garı seferleri

Balıkesir Çiğli Tren saatleri?

Balıkesir Çiğli Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir şehir garından ilk tren 05:00 saatinde hareket etmekte olup, Çiğli istasyonundan ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir