Balıkesir – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Balıkesir – Çiğli Tren Saatleri

Balıkesir – Çiğli Tren Hareket Saatleri

Tren saatleri size en iyi Balıkesir – Çiğli tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüresiTren Adı
01:0708:087s 1dkİzmir Mavi
10:3818:448s 6dkEge Ekspresi

Balıkesir tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 7 saat 1 dakika sürmektedir.

Balıkesir – Çiğli Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet Ege Ekspresinde olup ücreti 145 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Ege Ekspresi ile Seyahat

Tcdd’ye ait Ege Ekspresi ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
221 km7s 1dk2 Sefer
varvarvar

Balıkesir – Çiğli Arası Güzergah ve Duraklar

İzmir Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Savaştepe > Soma > Kırkağaç > Akhisar > Saruhanlı > Manisa > Muradiye > Emiralem > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Balıkesir Güzergah
Çiğli Balıkesir Güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Balıkesir – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir